Esra Erol'da büyük skandal! Ağabeyin kardeşe tacizi ortaya çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında akıllara durgunluk veren aile sırrı ortaya çıktı. Kızını aramaya çıkan anne, oğlunun küçükken kızını taciz ettiğini canlı yayında itiraf etti.

Esra Erol'da büyük skandal! Ağabeyin kardeşe tacizi ortaya çıktı
09 Şubat 2021 - 00:39
Esra Erol'un 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümünde evden kaçan kızını bulmak için katılan bir annenin ağzından kaçırdığı itiraf izleyiciyi dehşete düşürdü. Kızını bulmak isteyen anne, oğluyla ilgili kirli bir sırrı ifşa etti. Esra Erol'un yüzünün renginin atmasına sebep olan kirli sır, ağabeyin kardeşe yönelik cinsel taciz olayıydı. İşte Esra Erol'un programında ortaya çıkan o akıllara durgunluk veren sır... 


İmam Hatip lisesi öğrencisi Gülbeyaz Can 17 yaşında babama gidiyorum diyerek annesi Şerife Can'ın yanından ayrıldı. Anne ve babası boşanmış olan Gülbeyaz, babasına o gün hiç gitmedi. Onun yerine Bursa Görüklü'de oturan ağabeyi Muzaffer Can'ın yanına gidiyor ve orada 4 ay kalıyor. Orada kalırken de bir erkekle kaçıp kayıplara karışıyor. 


Ailenin kirli sırrı
Canlı yayına çıkan anne Şerife Can, kızının 18'ine girmeden önce Abdülkadir Ördek tarafından kaçırıldığını söyleyip bulunmasını istedi. Esra Erol kızıyla en son konuşmasını sorunca ortaya korkunç aile sırrı döküldü. Şerife Can, kızının Ekim ayında kendisini aradığını ve ağabeyinin birlikte yaşadığı Habibe isimli kadına 'istismara' uğradığını anlattığını söylemiş. 

Öz ağabeyinin cinsel istismarı
Esra Erol bu istismarın ne olduğunu sorunca Şerife Can iğrenç sırrı ifşa etti. Meğer kızı Gülbeyaz 10 yaşındayken öz ağabeyi Muzaffer Can tarafından cinsel istismara maruz kalmış. İstismarın sözlü olduğunu iddia eden anne Şerife Can, olayı öğrenince eşiyle birlikte oğullarını dövüp sokağa attıklarını söyledi. 15 gün sokakta bıraktıkları oğulları eve dönünce de tacizin üstünü kapatmışlar. 

Esra Erol, abi tacizine maruz kalan bir kızı onunla aynı evdeyken nasıl koruduklarını sorguladığında anne Şerife Can, "Onları hiç yalnız bırakmıyordum. Ya oğlumu ya kızımı yanıma alıyordum. Diğer oğlum Fatih herşeyi biliyordu. Bir yere gideceğim zaman çocukları ona emanet ediyordum" dedi. 

Gülbeyaz'ı taciz eden ağabey Muzaffer Can'ın hikayesi de hayli karışık. 17 yaşındayken kendisinden yaşça büyük ve 1 çocuğu olan Habibe isimli  kadınla birlikte yaşamaya başlıyor. 7 yıldır devam eden bu ilişkiden biri 3 diğeri 1 yaşında 2 çocuk sahibi oluyor. Gülbeyaz'ın kaçtığı Abdülkadir Ördek ise Habibe denilen bu kadının erkek kardeşi... Tuhaf olan bir diğer nokta ise Gülbeyaz evden kaçtığında kendisini taciz eden bu ağabeyin yanına gidiyor ve onunla 4 ay yaşıyor. 

Şerife Can'ın korkunç sırrı ifşa etmesinin ardından kaçak olan Gülbeyaz Can canlı yayına bağlandı. Abdülkadir Ördek'e kaçmadığını iddia eden genç kız, bir kız arkadaşının evinde kaldığını söyledi. Gülbeyaz'ın bu yalanını Esra Erol yüzüne vurdu ve 'Şu an aradığın telefon Abdulkadir Ördek adına kayıtlı' dedi. Genç kız yalanını devam ettirdi ve 'onun hattı ama ben kullanıyorum" iddiasında bulundu. 


Esra Erol genç kıza 10 yaşındayken ağabeyi Muzaffer Can tarafından sözlü cinsel tacize uğradığı olayı hatırlattı. Bunun doğru olup olmadığını sorunca Gülbeyaz, "Evet bu doğru" dedi. Bunun üzerine avukat Hülya Kuran, "Peki sizi mağdur eden ağabeyin yanına niye gittiniz" diye sordu... Gülbeyaz, "Ben aslında oraya gitmeyecektim. Ben babamın yüzünden gittim. Ben direk kadın sığınma evine gidecektim" yanıtını verdi.

O bana kaçtı
Gülbeyaz Can'ın ardından canlı yayına bağlanan Abdulkadir Ördek ise genç kızın anlattıklarının hepsini yalanladı. Gülbeyaz'ın yanında olduğunu ve birlikte kaldıklarını belirten Abdülkadir Ördek, onunla 1 yıldır görüştüklerini söyledi. Abdülkadir, "Ben yerimden kımıldamadım o bana kaçtı geldi" diyerek kendini savundu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum